недеља, 22. септембар 2024.

Dominantna Pobjeda Mladosti nad Posavinom

U trećem kolu Međuopštinske lige Modriča - Šamac, grupa B, tim Mladosti iz Donje Slatine je ostvario impresivnu pobjedu protiv Posavine iz Miloševca, sa rezultatom 5:0. Susret je održan 22. septembra 2024. na stadionu Mladosti, uz prisustvo 50 navijača.

Mladost je dominirala od samog početka utakmice. Mitar Ostojić je zatresao mrežu već u sedmoj minuti, a Aco Bijelić se istakao sa dva gola u 16. i 37. minuti i zasigurno u velikoj mjeri riješio ishod meča. Nikola Paležnica je postigao četvrti gol u 53. minuti, dok je Ljubiša Aranđić zaokružio seriju golova u 60. minuti.

Sudijska trojka na čelu sa Nikolom Ilić iz Modriče je bez većih izazova korektno obavila svoj zadatak na utakmici.

Sledeće kolo donosi gostovanje Mladosti ekipi Budućnosti u Gornjoj Slatini. Ovaj lokalni derbi se sa nestrpljenjem očekuje, jer bi mogao bitno uticati na odluku o timu koji će ići u viši rang takmičenja.