недеља, 22. септембар 2024.

Četiri Gola za veliku pobjedu Mladosti

Na stadionu Mladosti u Tišini, 22. septembra 2024. godine, domaća tim je pobijedio Crvenu zvijezdu iz Gajeva rezultatom 4:2, pred 30 gledalaca.

Utakmica je započela dobro za goste, kada je Željko Stefanović već u 5. minuti doveo Zvijezdu u vodstvo preciznim udarcem iz kaznenog udarca. Međutim, Mladost je brzo odgovorila preko Milana Stanojevića koji je izjednačio u 36. minuti nakon sjajne akcije i preciznog šuta  Samo dva minuta kasnije, Predrag Savić je ponovo doveo Zvijezdu u prednost, postavivši rezultat 2:1 na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme donijelo je potpuni preokret. Nikola Pupčević je sa dva brza gola u 47. i 58. minuti preokrenuo rezultat u korist Mladosti. Prvi gol je postigao iz kaznenog udarca. Konačan rezultat postavio je Milan Stanojević svojim drugim golom u 90. minuti, čime je zapečatio pobjedu domaćina.

Ova pobjeda je značajan podstrek za ekipu Mladosti za nastavak prvenstva.

Crvena zvijezda će narednom kolu biti ponovo domaćin, ovaj put ekipi Crkvine.