субота, 25. мај 2024.

Ubjedljiva pobjeda Budućnosti u Ždrebanu

U Ždrebanu, na stadionu Sloge 73, Budućnost je demonstrirala svoju snagu i vještinu te je pobijedila domaću ekipu rezultatom 5:1. Utakmica, odigrana 25. maja 2024. godine u okviru 12. kola PFL Modriča-Šamac grupe “B”, odvijala se pred malobrojnom publikom.

Gosti iz Slatine su od samog početka nametnuli svoj ritam igre, postigavši četiri gola već u prvom poluvremenu. Strijelci su bili: S. Petrović u 14. i 38. minutu; S. Đukić u 23. minutu; i D. Vuksanović u 40. minutu.
Nastavak utakmice nije donio promjenu u dinamici igre, još jedan gol za Budućnosti postigao je N. Pajiću 57. minutu. Sloga 73 uspjela je da postigne počasni gol u 62. minutu, strijelac S. Ilić.

Utakmica je bila fer i korektna. Ovaj meč je još jedan dokaz da Budućnost ima ambicije i sposobnost da bude na vrhu tabele.