недеља, 19. мај 2024.

Dramatično u Dubici: Pobjeda Crvene zvijezde

U 13. kolu Područne lige Modriča-Šamac, u Donjoj Dubici, odigrana je dramatična utakmica između FK Bratstva iz Donje Dubice i FK Crvene Zvijezde iz Gajeva. Utakmica je odigrana 19. maja 2024. godine sa početkom u 17:00 časova uz prisustvo tridesetak gledalaca. Na kraju slavili su gosti iz Gajeva pobijedivši rezultatom 2:1.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova. G. Mijanić je doveo goste u vodstvo u 51. minuti. Domaći tim je odgovorio golom P. Borojevića u 70. minuti. Mijanić ponovo zatresao mrežu u 74. minuti, postavivši time konačan rezultat.

Utakmica je bila napeta, puna tenzija, nedozvoljenih startova, bespotrebne rasprave igrača što ilustruje i broj kartona koje je sudija podijelio - pet žutih i dva crvena.

Pobjeda gostujućeg tima je zaslužena, prije svega zahvaljujući njihovoj boljoj igri i efikasnosti.