Pretraga

Arhiva članaka

30. октобар 2022.

Kladari G. - C. Zvijezda 1:3

U Kladarima Gornjim, istoimena domaća ekipa i Crvena zvijezda iz Gajeva odigrali su utakmicu 13. kola PFL  Modriča-Šamac. Bodovi su otišli u Gajeve a rezultat je bio 1:3.

Prvo poluvrijeme bilo je u znaku gostiju,  imali su igru, stvarali šanse i što je najvažnije šanse su realizovali. Prvo je Božanović u 13. minuti doveo Zvijezdu do prednosti da bi u 44. minuti Milan Simeunović tu prednost povisio na dva gola razlike.

Početkom 2. poluvremena, domaća ekipa je  uspjela da smanji prednost na 2:1, golom Đuričića. Nakon toga redale su se šanse na obje strane ali mreže su mirovale. Igor Božanović svojim drugim golom u 87. minutu odlučuje pobjednika.

Crvena zvijezda u sledećem kolu dočekuje Slogu iz Skugrića.