23. октобар 2022.

Višnjik iznenadio u Gajevima

Crvena zvijezda je u 12. kolu PFL Modriča-Šamac na svome trenu zabilježila je još jedan poraz.

Savladala ju  je ekipa Višnjika iz Modriče, rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu, sve je išlo u korist gostiju. Gajevljani stvaraju nekoliko prilika za gol ali bez realizacije a Mladost, jednim šutom, Petrušića u 38 minutu, sa nekih 25 metara postigne pogodak. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme igra se jako sa dosta oštrih startova ali u granicama dozvoljenog. U 55. minutu dolaze do izjednačenja golom Nemanje Ilića iz jedanaesterca. Gosti nisu poklekli te u 65 minuti 1:2, nakon izvedenog kornera, glavom gol postiže Kukuljević. Imali su domaći igrači nekoliko šansi da izjednače rezultat ali odbrana gostiju uspjela je sačuvati mrežu do kraja utakmice.