1. октобар 2023.

Dramatično u Skugriću: Poraz Crvene zvijezde

U nedjelju, 1. oktobra 2023., Skugrić 1964 i Crvena zvijezda odigrali su utakmicu u okviru petog kola PFL Modriča-Šamac grupe B. Utakmica je bila iznimno napeta i dramatična završila je pobjedom domaćina s rezultatom 4:3. Prisusutvovalo 50 gledalaca.

Skugrić je poveo u 18. minuti golom Ž. Jovanovića, ali je Crvena zvijezda brzo izjednačila preko N. Ilića u istoj minuti. U 27. minuti, Gajevljani su došli do prednosti zahvaljujući golu I. Božanovića. U 34. minuti Ž. Jovanović ponovo postiže pogodak i izjednačava rezultat. Do kraja poluvremena u 42. minuti Đ. Savić ponovo dovodi ekipu Skugrića u prednost na rezultat 3:2.

U drugom poluvremenu, Crvena zvijezda ponovo poravnava u 47. minuti, golom M. Antića. Domaći ekspresno odgovaraju, drugi gol postiže Đ. Savić i postavlja konačan rezultat.

Gosti su utakmicu završili sa dva igrača manje, N. Ilić i P. Simeunović isključeni su u 78. minuti utakmice.