24. септембар 2023.

Bijelić srušio Posavinu, het-trikom

U Gajevima, 24. septembra 2023. godine, odigrana je utakmica 4. kola PFL Modriča Šamac grupe B, između domaće ekipe Crvene zvijezde i Posavine iz Miloševca. Crvena zvijezda je pobijedila rezultatom 3:0, poluvrijeme 1:0.

Fudbalsko majstorstvo u izvedbi Miće Bijelića, vrsnog strelca ekipe iz Gajeva. Bijelić je ostvario het-trik na utakmici, precizno pogađajući mrežu protivnika u 21., 48. i 70. minutu. Njegova izvanredna igra i preciznost doneli su pobjedu ekipi Crvene zvijezde.

Vrijedno pomena je i suđenje Rade Radić iz Šamca koji je vrlo dobro obavio svoj posao. Pokazao je tri žuta kartona, dva domaćoj i jedan gostujućoj ekipi.

Naredno kolo Gajevljani gostuju u Mišićima ekipi Sloge 1964.