27. новембар 2022.

Sloga 73 - Budućnost 3:2

U poslednjem kolu polusezone, u Ždrebanu, sastali su se domaća Sloga i Budućnost iz Gornje Slatine. Uspješniji a i srećniji bili su domaći igrači i zasluženo pobijedili rezultatom 3:2.

Budućnost je povela u 18. minuti golom N. Pajića. Domaći u 33. minuti dolaze do izjednačenja a strijelac je M. Kuzmanović. U 40. minuti golom Savića dolaze i do prednosti, rezultat je 2:1.

U drugom poluvremenu Kuzmanović postiže svoj drugi gol i povećava prednost na 3:1. Budućnost uspijeva u 63. minuti smanjiti na 3:2 golom Danijela Vuksanović. Do kraja utakmice bilo je dosta žutih kartona ali ne i golova.

Na kraju polusezone Budućnost je zauzela 4. mjesto u PFL Modriča - Šamac.