Pretraga

Arhiva članaka

20. новембар 2022.

Milane, gdje je granica?

Nestvarnu utakmicu sa čak 6 postignutih golova za Zvijezdu  odigrao je Milan Simeunović.

Na utakmici 16. kola PFL Modriča-Šamac, Milan je u dresu svoje Crvene zvijezde postigao prvih 6 od 7 golova. Zvijezda je pobijedila Partizan iz Koprivne rezultatom 7:3.

Utakmica je igrana po kišovitom i prohladnom vremenu. Ali to nije smetalo Milanu da postigne gol u 1. minuti. Sledeći pogodak postiže u 8. minuti. Gosti smanjuju u 25. minuti golom Kuzmanovića iz kaznenog udarca. Milan u 39. minuti daje i treći pogodak. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku gosti stižu na gol zaostatka pogotkom Miličevića. Ali i Milan nastavlja da rešeta mrežu gostiju golom 57. minuti. Gosti uzvraćaju u 63. minuti i smanjuju rezultat na 4:3, golom Mićića. Milan u 70. i 87. minuti daje još dva gola za 6:3. U 90. minuti gol za Zvijezdu postiže i Milan Ilić.

Milan je u 6. kolu dao 5. golova ekipi Trebavca iz Vranjaka.