3. април 2017.

Budućnost očekivano sa Ozrenom

Gornja Slatina, 2. aprila 2017.

Budućnost je očekivano a može se reći i lako došla do nove pobjede. Ovaj put pobijeđena je ekipa Ozrena iz Paklenice, rezultatom 4:1.

Na početku utakmice nije išlo sve u skladu sa očekivanim jer su gosti nakon početnog odmjeravanja snaga došli u prednost izvanrednim golom Milanovića.
Nakon toga uslijedio je brz odgovor domaće ekipe, samo za tri minuti postigli su dva pogotka. Prvo Đukić a zatim i Danijel Vuksanović pogađaju za vodstvo i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu, u 53. minuti, Budućnost novim golom Vuksanovića odvodi utakmicu u mirne vode.  Ali da ne prođe sve glatko i lako pobrinuo se odbrambeni igrač Čeliković skrivivši kazneni udarac koji nije realizovao Todorović. U 82. minuti i Đukić postiže drugi pogodak koji mu donosi epitet igrača utakmice.

Utakmici je prisustvovala oko 80 gledalaca.

Budućnost se ovom pobjedom učvrstila u gornjem dijelu tabele.

Budućnost – Ozren 4:1 (2:1)
G. Slatina - Stadion: FK "Budućnost". Gledalaca: 80. Sudija: Marinko Cvjetković (Doboj). Pomoćnici: Dejan Lazić (Doboj) и Slaviša Gligorić (Doboj). Žuti kartoni: S. Mokrić i Jovićević (Budućnost). Strijelci: 0:1 Milanović u 33, 1:1 Đukić u 36, 2:1 Danijel Vuksanović u 37, 3:1 Danijel Vuksanović u 53 i 4:1 Đukić u 81. minuti.
BUDUĆNOST: Popović, Čeliković, I. Babić (od 46. Smiljić), S. Mokrić, M. Babić (od 81. G. Mokrić), Đukić, Danijel Vuksanović, Milićević (od 70. Jovićević), Perić, Radulović i Dragan Vuksanović.
OZREN: Božić, Tomić, Aladžić, Kiperović, Ahmić, Todorović, Milanović, Kandić, Radojčić, Radulović i Vasić.