11. април 2017.

Sloga teško do pobjede protiv Mladosti

Srednja Slatina, 9. aprila 2017.
Sloga je nakon dva teška poraza uspjela pobijediti kvalitetnu ekipu Mladosti iz Botajice, rezultatom 3:2. U neizvjesnoj utakmici sa puno preokreta Sloga u samom finišu postiže treći pogodak za nova tri boda.

U 35. minuti Mladost dolazi do prednosti golom Danilovića. Samo četiri minute nakon toga N. Pajić ml. poravnava rezultat na 1:1.

U drugom poluvremenu, posle mnogo šansi za obje ekipe, gosti u 71. minuti ponovo stižu do prednosti, golom Savića. U 77. minuti, prvo B. Pajić poravnava na 2:2,  a u  84. Milanović rješava utakmicu.

Sudije današnje utakmice, na čelu sa Smajlovićem, na visini zadatka.
Sloga – Mladost (B) 3:2 (1:1)
Srednja Slatina – Igralište: Sloge. Gledalaca: 50. Sudija: Damir Smajlović (Šamac). Strijelci: 0:1 Danilović (35), 1:1 N. Pajić (39), 1:2 Savić (71), 2:2 B. Pajić (77), 3:2 Milanović (84).
SLOGA: Milan Pajić, Milićević, Draško (od 23. Mujović), Tanasić, Mika Pajić, Milanović, G. Baćić, Smiljić, N. Pajić ml. (od 86. Jokić), B. Pajić i D. Baćić.
MLADOST (B): Kojić, Buljić, Petrušić, Jevđenić, Savić, Panić, Danilović, Vidović, Mitrović (od 63. Smiljanić), Perić i Đaković.