Pretraga

Arhiva članaka

10. септембар 2023.

Crvena zvijezda: Preokret u Tišini

Utakmica između Mladosti iz Srpske Tišine i Crvene zvijezde iz Gajeva, koja se igrala u nedjelju, 10.9.2023. godine, završila je pobjedom gostiju, 2:1.
 Utakmica je bila dio drugog kola PFL Modriča-Šamac, grupa “B”.

Domaći tim je imao prednost od 1:0 u prvom poluvremenu, ali su Gajevljani sa dva gola u drugom uspjeli napraviti preokret i osvojiti sva tri boda.

Mladost je povela golom M. Stanojevića u 6. minuti, što je bilo obećavajuće za domaći tim. Međutim, Crvene zvijezda nije bila spremna da se preda. Sa dva gola Bijelića, jednim u 64. minuti i drugim u 76. minuti, preokrenula je rezultat u svoju korist.

Sudijska trojka na čelu sa Nikolom Ješanovićem  vrlo dobro jeo bavila svoj zadatak, omogućavajući igračima da se fokusiraju na igru. Podijelio je tri žuta kartona, dva domaćoj i jedan gostujućoj ekipi.

Sledeće kolo Crvena zvijezda je slobodna, što će im pružiti priliku da se odmore i pripreme za naredne izazove.