10. септембар 2023.

Pobjeda Budućnosti: Bodovi osvojeni

FK “Budućnost” iz Gornje Slatine pobijedila je Skugrić 1964 sa 1:0, u drugom kolu PFL Modriča-Šamac grupe “B”, odigranoj 10. septembra 2023. godine u Gornjoj Slatini.

Jedini gol na utakmici postigao je Marko Avrić u 61. minutu, donoseći svojoj ekipi dragocjene bodove. Iako su domaći imali priliku za ubedljiviju pobjedu, njihovi napadači nisu imali svoj dan.

Utakmicu je sudio Goran Pavić, čije suđenje je bilo dobro uprkos tome što je nedostajao jedan pomoćnik. Jedinu opomena na utakmici pokazao je Marku Đurić igraču Skugrića u 4. minutu zbog nesportskog ponašanja.

Ova pobjeda je važna za FK “Budućnost” s obzirom na njihove ambicije da budu prvaci na kraju sezone.

U narednom kolu, FK “Budućnost” će gostovati ekipi Bratstva u Donjoj Dubici, što će biti još jedan važan ispit za ovaj tim.