14. септембар 2022.

Vranjak - Budućnost 1:4

Budućnost je u Vranjaku stigla do nove pobjede u prvenstvu. U 6. kolu Područne fudbalske lige pobijedili su Vranjak rezultatom 4:1.

Vranjak je uspio doći do vodstva u 29. minuti golom Žerića i uspijeva prednost održati još desetak minuta. Da je danas raspoložen za igru, pa čak i da se upiše u strijelce, najavljuje Karanović u 40. minuti i iz slobodnjaka poravnava rezultat. Već u sljedećoj minuti Budućnost stiže do prednosti golom D. Džombić.

U 61. minuti Karanović ponovo u ulozi napadača, u odlično izvedenom kontranapadu postiže svoj drugi pogodak. Sve nade Vranjaku da nešto više može napraviti na današnjoj utakmici gasi N. Pajić, golom u 73. minuti.

Budućnost nastavlja sa igrama "toplo-hladno".