27. август 2018.

Ozren - Mladost 1:2

Fudbaleri Mladosti iz Donje Slatine slavili su na gostovanju u Petrovu protiv ekipe Ozrena sa 1:2.

Ozren je poveo u prvom poluvremnu golom Slobodana Katanića u 28. minuti, da bi Mladost u drugom poluvremnu prekokrenula rezultat u svoju korist. Strijelcu su bili Džafer Džafić u 55. minuti i Perica Mićić u 85. minuti.

Mladosti je ovo šesti bod u prvenstvu, dok je Ozren ostao na jednom osvojenom bodu. U narednom kolu Mladost dočekuje Laktaši, a Ozren putije na gostovanje u Dubrave.

DISCIPLINSKE MJERE:

1. Opomenuti igrači (klub, ime, prezime, minuta i uzrok)

FK Ozren

br. 8 Katanić Vladan (2300331) u 17. min (Nedozvoljeno oštar start, nad igračem gostiju br. 17, Perić Zoranom.)

br. 55 Hodžić Haris (2301723) u 43. min (Nepoštovanje razdaljine kod nastavka igre iz slobodog udarca.)

br. 23 ĆUKOVIĆ NENAD (2301442) u 85. min (Negodovanje riječima i pokretima na odluku sudije.)

FK MLADOST

br. 5 Huseinagić Elvis (3502087) u 25. min (Nedozvoljeno oštar start, nad igračem domaćih br. 7, Vuković Vlatkom.)

br. 7 Hasić Ismir (3501977) u 37. min (Negodovanje riječima na odluku sudije.)

br. 3 Paležnica Srđan (3501335) u 72. min (Nedozvoljeno oštar start, nad igračem domaćih br. 7, Vuković Vlatkom.)

br. 6 Rudan Miodrag (3502093) u 72. min (Nedozvoljeno oštar start, nad igračem domaćih br. 7, Vuković Vlatkom.)

br. 17 Perić Zoran (3501783) u 75. min (Negodovanje riječima na odluku sudije.)

2. Isključeni igrači (klub, ime, prezime, minuta i uzrok) ili incident na utakmici

FK Ozren

nema

FK MLADOST

br. 9 Čaušević Asif (3502002) zbog dva žuta kartona (prvi u 90.+2. min (Nepoštovanje razdaljine kod nastavka igre iz slobodog udarca) i drugi u 90.+2. min (Negodovanje riječima na odluku sudije).