31. август 2022.

Crveno-bijela mašina se pali

Pobjeda Crveno-bijelih iz Gajeva u Vranjaku protiv istoimene ekipe, rezultat 3:1. Ovom pobjedom Gajevljani su odlično započeli novu sezonu, dvije utakmice - dvije pobjede.

Zvijezda je od početka krenula napadački i u 23. minuti mrežu domaćih zatresao je M. Simeunović. U tom ritmu gosti i nastavljaju i u 32. minuti povećavaju na 2:0, strijelac N. Ilić.

Drugo poluvrijeme, tek što je počelo, lopta se našla treći put iza leđa domaćeg vratara, drugi gol M. Simeunovića. Gosti su samo uspjeli smanjiti rezultat golom Grudića u 74. minuti. Uspjeli su promašiti i penal u 78. minuti, tačnije udarac Prljete odbranio je odlični vratar gostiju Đurić.