23. август 2016.

Mladost bolja od Modriče

Donja Slatina, 21. avgusta 2016.

Regionalni posavski derbi, odigran u Donjoj Slatini, ubjedljivo je pripao domaćoj Mladosti koja je savladala Modriču sa 3:0.

Napadač Mladosti Siniša Žerić nadmudrio je sa bijele tačke, u 14. minutu, poslije dosuđenog jedanaesterca, kapitena gostiju Bojana Tripića, da bi sve do 77. minuta rezultat mirovao.
Ponovo je Žerić bio strijelac, čime su se Modričani pomirili sa činjenicom da će osjetiti gorčinu prvog poraza u novoj sezoni.
Tačku na i stavio je "rezervista" Džafer Džafić u 92. minutu.

Ekipa Mladosti najavljuje trku za jesenju titulu, a prema prikazanoj igri, nije isključeno da realizuju ambiciozni takmičarski plan i to u sedmoj uzastopnoj sezoni među drugoligašima.

MLADOST (DS) - MODRIČA 3:0 (1:0)

Igralište: FK "Mladost"