16. август 2020.

Džafić izrešetao Proleter

Utakmicu je obilježio trostruki strijelac Džafer Džafić koji polako počinje ulaziti u pravu golgetersku formu što je loša vijest za suparnike.

Džafer Džafić je u 45. minutu iskoristio grešku Proleterove odbrane i pogodio za 1:0.
U 58. minuti Džafić je pobjegao odbrani gostiju, šutirao je iskosa s desne strane, golman gostiju brani, a odbijenu loptu Simeunović rutinski glavom posprema u mrežu za 2:0.

Blagojević je poslao dubinsku loptu iza leđa odbrane Proletera, a najbolji igrač susreta Džafer Džafić prelijepim udarcem sa 16 metara pogodio mrežu za 3:0.
U 80 minuti Džafić je sjajno iskoristio ubacivanje Perića, izašao jedan na jedan sa golmanom, zaobišao ga, a onda loptu poslao u praznu mrežu za 4:0.

Izvor:pravdabl.com