Arhiva članaka

2. септембар 2018.

Mladost - Laktaši 3:1

Fudbaleri Mladosti lako i ubjedljivo savladali su ekipu Laktaša rezultatom 3:1.

Mladost je došla do prednosti već u 11. minuti golom Jovića. U 26. minuti Laktaši poravnavaju rezultat a strijelac je Miljan Bajić.
I onda Džafer Džafić u tri minuta dva gola u 30. i 33. Drugo poluvrijeme bez promjena rezultata.

Mladost će u narednom kolu gostovati Proleteru, a Laktaši će dočekati Dubrave.

MLADOST: Rakić, Kadić, Paležnica, Huseinagić, Petruljević (od 73. Mićić), Limić, Hasić (od 70. Antonić), Jović, Rudan (od 82. Mišić), Džafić, Perić. Trener: Nihad Kadić
LAKTAŠI: Metlar (od 70. Lekić D), Telić, Bajić, Šavija, Erceg, Radetić, Keleman, Lekić S, Banjac (od 70. Bursać), Stamenković, Popović. Trener: Miljan Bajić