30. мај 2017.

Sloga - C. zvijezda 6:0

Srednja Slatina, 28.05.2017.

U XXI kolu MOL Šamac-Modriča, doskorašnji lider Crvena zvijezda iz Gajeva pretrpjela je težak poraz na gostovanju u Srednjoj Slatini. Rezultat 6:0.

Gosti iz Gajeva, još neoporavljeni od poraza u prošlom kolu od Trebavca, nisu ništa pokazali ni na ovoj utakmici. Sloga je od prve minute dominirala terenom i stvarale povoljne prilike koje nisu pretvorili u pogotke. Propisno su se obrukali Draško, N. Pajić i Milanović. Ipak, uspijevaju doći do prednosti u 36. minuti lijepim šutom i pogotkom Milanovića.

Drugo poluvrijeme isto kao i prvo, šansa za šansom za Slogu ali gola nema. Gosti gotovo da nisu ozbiljnije ni priprijetili. U 65. minuti Milanović postiže i drugi gol i kao da tim golom rješava sve dileme oko pobjednika utakmice. Zvijezdaši nisu više imali ni snage ni volje da nešto promijene.
Nakon što se propisno ispromašivao Nenad Pajić ml. u kratkom periodu postiže hek-trik (70, 81. i 82. minuti). U listu strijelaca upisao se i Mika Pajić u 73. minuti.

U zadnjem kolu Sloga gostuje u Kruškovom Polju a Crvena zvijezda dočekuje Partizan iz Koprivne.

SLOGA - CRVENA ZVIJEZDA  6:0

StrijeIci: 1:0 Milanović (36), 2:0 Milanović (65), 3:0 N. Pajić (70), 4:0 Mika Pajić (73), 5:0 N. Pajić (81) i 6:0 N. Pajić (82).
Sudija: Damir Smajlović (Šamac).
Delegat: Milivoje Jelić (Šamac).

Sloga: Milan Pajić, D. Baćić, Tanasić, Mika Pajić, Milanović, Draško, N. Pajić, Aranđić (od 80. Jokić), B. Pajić, G. Baćić (od 56. Lazić) i Jovičić.

C. zvijezda: Crnjaković, Miloš Savić, Đ. Simeunović, D. Ilić, P. Savić, Milan Ilić, P. Simeunović, M. Mojić (od 46. Srđan Đurić), Stanković, Savo Đurić i Milenko Savić.