6. октобар 2013.

Sloga - Jedinstvo (C) 2:1

Fudbaleri Sloge iz Srednje Slatine savladali su Jedinstvo iz Crkvine sa 2:1 u 5. kolu Međuopštinske lige OFS Šamac. Već u 11. minutu, domaća ekipa stiže do vođstva preko Tanasića, koji uspijeva da umakne gostujućoj odbrani i efektno lobuje istrčalog golmana Miličevića.

Međutim, Crkvinci uspijevaju da izjednače, sedam minuta kasnije, kada jednu grešku domaće odbrane, na najbolji način, koristi Trivić i šalje loptu u praznu mrežu.

Peh za domaće je uslijedio u 23. minutu, kada je drugi žuti karton dobio Mujović, pa je Sloga do kraja odigrala sa igračem manje. To im nije smetalo da u 29. minutu preko Milanovića, dođu do vođstva od 2:1, a što će se na kraju ispostaviti i do konačnog rezultata.

U drugom poluvremenu, fudbaleri Jedinstva su konstantno napadali, ali bez rezultata, pa je ostalo 2:1 za Slogu.

SLOGA - JEDINSTVO 2:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Tanasić (11), 1:1 Trivić (18), 2:1 Milanović (29).
Stadion: FK "Sloga" u Srednjoj Slatini.