Pretraga

Arhiva članaka

1. јун 2022.

Budućnost - Vranjak 3:2

U pretposlednjem kolu PL Modriča-Šamac Budućnost je uspjela pobijediti Vranjak, rezultatom 3:2.

Utakmica je igrana po izuzetno sparnom vremenu te je bilo za očekivati da se neće vidjeti neki dopadljiv fudbal. Bio je to jedan miran gotovo prijateljski susret.

Budućnost je došla do prednosti u 40. minuti utakmice golom Kuzmanovića, nakon odličnog prodora Vidovića. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu u 61. minuti L. Pavlović postiže pogodak i povećava prednost na dva gola razlike. U 65. minuti nesmotrenosti domaće odbrane koja sama sebi daje gol, gosti smanjuju rezultat na 2:1. Nedugo pošto je ušao u igru Mokrić postiže pogodak, bilo je to u 68. minuti.
Velika drama događa se pred kraj utakmice. Gosti prvo golom u 89. minuti smanjuju rezultat na 3:2, a zatim u 90. minuti domaća ekipa ne koristi kazneni udarac.

Budućnost ovogodišnju sezonu završava gostovanjem u Koprivni.