Pretraga

Arhiva članaka

29. септембар 2014.

Sloga - Sutjeska 6:0

Nakon poraza prošle nedjelje u Crkvini, Sloga je danas više nego sa odličnim uspjehom položila popravni ispit. Lako i ubjedljivo pobijedila je ekipu Sutjeske iz Brvnika.

Sutjeska je uspješno odolijevala napadima domaće ekipe samo do sredine poluvremena. Posle izglednih prilika Draška i Milanovića pogodak postiže Nenad Pajić ml. u 20 minuti.
U 28. i 30. minuti Milanović postiže dva gola i postavlja rezultat s kojim se odlazi na odmor.

U nastavku utakmice slijedi repriza iz prvog poluvremena samo sa drugim akterima. Dva gola uspijeva dati i Draško u 58. i 71. minuti i podiže rezultat na visokih 5:0. Da to ne bude sve potrudio se Stokić u 76. minutu, lijepim  pogotkom zaključio je ovu utakmicu.

Nije danas Sloga bila toliko dobra koliko je Sutjeska bila loša.

SLOGA - SUTJESKA  6:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 N. Pajić ml. (20), 2:0 Milanović (28), 3:0 Milanović (38), 4:0 Draško (58), 5:0 Draško (71) i 6:0 Stokić (76) .
Stadion: FK "Sloga" u Srednjoj Slatini.