21. март 2021.

Budućnost - prva na tabeli

FK "Budućnost" Gornja Slatina

FK BUDUĆNOST - FK KLADARI 1-0
Juče smo uspjeli da pobijedimo ekipu iz Kladara minimalnim rezultatom od 1-0. Isuviše smo opušteno ušli u utakmicu uvjereni da smo utakmicu već dobili unaprijed, ali ekipa iz Kladara je pokazala zube i uspješno branila svoj gol prvih 45 minuta.
Veći dio prvog poluvremena smo napadali, prilike su se ređale kao na traci ali lopta jednostavno nije htjela u gol. To je u naše redove donijelo i određenu dozu nervoze.
Sredinom drugog poluvremena uspjeli smo da slomimo otpor protivnika. Oštar centaršut sa desne strane, nebeski skok Dragana Vuksanović, i gol glavom. Ispostaviće se gol zakonačnih 1-0, i prvo mjesto na tabeli.